TYGODNIOWY RAPORT #14 – Nadchodzi Darmowy Weekend w WW3 – World War 3 – Official Website
Weekly Report

TYGODNIOWY RAPORT #14 – Nadchodzi Darmowy Weekend w WW3

03/06/2019

Sporo dobrego wydarzyło się ostatnio w World War 3 – Aktualizacja 0.6 okazała się dużym sukcesem, gracze są bardzo zadowoleni z gry, a w społeczności widać spore poruszenie i zwiększoną aktywność zarówno na serwerach, jak i w mediach społecznościowych. Jednym z najważniejszych tematów w ostatnim czasie był oczywiście Darmowy Weekend. Postanowiliśmy, że Wy, nasza społeczność, macie rację i warto zaprosić większą liczbę graczy do gry.

Dla tych, którzy mogą nie wiedzieć: Darmowy Weekend oznacza dokładnie tyle, ile można wywnioskować z samej nazwy: możecie zagrać w daną grę za darmo w ciągu weekendu i podjąć decyzję, czy jest warta wydania pieniędzy – poniekąd wersja demonstracyjna.

Pierwszy Darmowy Weekend odbędzie się już w czerwcu. Nie chcemy na razie podawać dokładnej daty – parę rzeczy trzeba jeszcze dopiąć na ostatni guzik, by przygotować się na to wydarzenie jak tylko się da. Nie zapomnijcie śledzić naszych mediów społecznościowych, już wkrótce data zostanie podana.

Z czego będzie można korzystać podczas Darmowego Weekendu? Do dyspozycji gracze dostaną całą personalizację, ekwipunek, gadżety i strike’i, jednak grać można będzie tylko na jednej mapie w trybie Warzone. Mapą tą będzie Polyarny, arktyczna lokacja na północy Rosji.

Decyzja o udostępnieniu jedynie jednej mapy zapadła na podstawie kilku czynników, z których głównym jest możliwość przewidzenia, jak serwery będą się zachowywały i jakie będzie ich zużycie, a także – jeśli będzie taka konieczność – ewentualna łatwość dodawania nowych maszyn. Dodatkowo doprowadzenie jednej mapy do odpowiedniego stanu zamiast kilku jest dużo prostsze. To nasz pierwszy Darmowy Weekend i dołożymy wszelkich starań, by wydarzenie to przebiegło bezproblemowo – a to oznacza konieczność ograniczenia rzeczy, które mogą pójść źle.

Chcemy pokazać tym, którzy mieli styczność z World War 3 pół roku temu, ile udało się zrobić – pod względem zarówno optymalizacji, jak i rozgrywki gra jest zupełnie inna i chcemy, by gracze o tym wiedzieli – w żadnym wypadku nie jest to koniec, wciąż aktualizujemy i ulepszamy naszą grę. Możliwość zagrania za darmo pozwala także tym niezdecydowanym na sprawdzenie i dojście do konkretniejszych wniosków, czy gra zasługuje na ich uwagę, czy nie.

Aktualnie cały zespół pracuje ciężko, by pozbyć się jak największej ilości błędów i zoptymalizować grę w jak największym stopniu. Przygotowaliśmy także kilka niespodzianek na nadchodzący Darmowy Weekend – nowa broń, nowy ekwipunek, a także nowy pojazd, nie wspominając już nawet o dodatkowych ulepszeniach.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych planach, sprawdźcie naszą zaktualizowaną Roadmapę, by zasięgnąć więcej informacji.