Tygodniowy Raport #12 – Podsumowanie 0.6 – World War 3 – Official Website
Weekly Report

Tygodniowy Raport #12 – Podsumowanie 0.6

20/05/2019

Nasz zespół niestrudzenie pracował nad wprowadzeniem aktualizacji Warzone 0.6 i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak najnowszy patch został odebrany. Skupienie się na tym, aby gra działała poprawnie, opłaciło się i widzimy stały wzrost liczby graczy na naszych serwerach po tym, jak patch został wprowadzony na serwery live. Widzimy zarówno starych jak i nowych graczy zainteresowanych grą i oczywiście napawa nas to optymizmem.

Dodaliśmy do gry sporo nowej zawartości, usprawniliśmy jej działanie i sprawiliśmy, że tryb gry Warzone działa w końcu tak, jak sobie zakładaliśmy. Otrzymaliśmy dużo feedback’u od kiedy aktualizacja 0.6 wyszła na serwery i jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach i z każdą kolejną aktualizacją, przez premierę i jeszcze po niej ulepszać grę i uczynić World War 3 jeszcze lepszym tytułem.

Społeczność

Jest to po części zasługą naszej społeczności i ludzi, którzy poświęcili swój czas, aby wypowiedzieć się na temat patcha, stworzyli materiał wideo lub po prostu powiedzieli swoim znajomym, że gra staje się coraz lepsza. Jak mówiliśmy na początku tej podróży: chcemy tworzyć grę z Wami, naszymi graczami i widzimy, że również chcecie nam towarzyszyć w tej przygodzie. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, rzućcie okiem na niektóre reakcje, które pojawiły się po pojawieniu się Giga-Patcha na serwerach Live(przynajmniej te, które rozumiemy!):

Nie martwcie się: zapewniamy, że oglądamy i słuchamy wszystkiego, co mówicie w tworzonych przez Was materiałach – tego dobrego, a także tego, co się Wam nie podoba w naszej grze. Do tej pory podejście ukierunkowane na społeczność działa pozytywnie na nas i na naszą grę i nie zamierzamy zaprzestać słuchania.

Roadmapa i dalsze działania

Roadmapa zostanie wkrótce zaktualizowana. Chcieliśmy skoncentrować się na tym, by dowieźć 0.6 w najlepszym stanie, w jakim możemy, więc kwestia aktualizacji została nieco odsunięta na bok. Nie zmieniamy tego, czym będzie World War 3, cel pozostaje ten sam – musimy tylko poprzemieszczać niektóre wpisane tam rzeczy, wiele z nich się zmieniło od czasu rozpoczęcia Wczesnego Dostępu i chcemy, aby Roadmapa odzwierciedlała decyzje, które my i nasi gracze podjęliśmy w trakcie rozwoju naszej gry.

Ponadto, wiele osób proponuje nam darmowy weekend – i tak, wiemy! Myślimy o tym już od wielu tygodni i po dopracowaniu wszystkich szczegółów podzielimy się konkretnymi informacjami na ten temat.

0.6 to ogromny kamień milowy dla gry i zespołu. Nieustannie naprawiamy rzeczy i ulepszamy grę, a dzięki Waszemu pozytywnemu przyjęciu aktualizacji, jesteśmy bardziej zmotywowani niż kiedykolwiek, aby uczynić World War 3 tak dobrą grą, jak to tylko możliwe.