Tygodniowy Raport #10 – 0.6 PTE Testy – World War 3 – Official Website
Weekly Report

Tygodniowy Raport #10 – 0.6 PTE Testy

06/05/2019

Żołnierze!

Na początek chcielibyśmy podziękować Wam za zrozumienie naszej decyzji, której celem było dostarczenie najlepszego patcha, nad jakim pracowaliśmy. W zasadzie nikt nie zareagował negatywnie i otrzymaliśmy jedynie słowa otuchy i wsparcia – to bardzo ważne dla nas, by widzieć, że kierunek, który obraliśmy, jest przez Was wspierany, że powinniśmy kontynuować pracować nad aktualizacjami do momentu, aż będą tak dopracowane, jak to możliwe, zanim je opublikujemy.

Jesteście bardzo zaangażowani w testy na serwerach PTE – zauważyliśmy, że zbieracie się w grupy i sprawdzacie różne części gry – to świetnie! Również nam to pomaga; znajdujemy coraz to więcej możliwości reprodukcji niektórych błędów, co bez Waszej pomocy byłoby bardzo trudne.

Co działo się za kulisami? Znaleźliśmy parę błędów i niedociągnięć, do których chcielibyśmy się odnieść i właśnie się nimi zajmujemy. Wciąż występują problemy z Mobilnym Punktem Odradzania, drobne problemy z dwoma nowymi mapami – Smoleńsk i Polyarny – a także kilka pomniejszych błędów. Niektóre z nich zostały już rozwiązane i jesteśmy pewni, że resztę problemów uda się rozwiązać już wkrótce.

Plan wygląda następująco: Naprawić, co wymaga naprawy, kolejna aktualizacja na PTE i jeśli wszystko działa jak należy, wypuszczenie aktualizacji na serwery LIVE.

Oczywiście, praca nie kończy się na patchu 0.6. Planujemy w tym tygodniu zaktualizować naszą Roadmapę. Warto zauważyć, że o ile aktualna Roadmapa jest nieco nieaktualna, to ogólna lista funkcjonalności w ogóle się nie zmieniła – jedyne, co zrobiliśmy, to pozmienialiśmy kolejność i w dalszym ciągu zamierzamy wydać wersję 1.0 zgodnie z planem, pod koniec 2019 lub na początku 2020.

Mamy przed sobą sporo pracy, a nad niektórymi zadaniami już pracujemy od jakiegoś czasu, jak chociażby nowy system animacji, nowa customizacja i tryb gry Recon, mając na uwadze przede wszystkim jakość. Nadchodzą także fajne funkcjonalności dla społeczności oraz parę niespodzianek.

Dziękujemy Wam bardzo za wsparcie, które do tej pory otrzymaliśmy i za ciągły doping – za strumyki i wideo, udział w społecznościach i pomoc nowym graczom – widzimy to i dodaje to nam skrzydeł do dalszej, wytężonej pracy!