Tygodniowy Raport #9 – PTE & SMOLEŃSK SHOWCASE – World War 3 – Official Website
Weekly Report

Tygodniowy Raport #9 – PTE & SMOLEŃSK SHOWCASE

29/04/2019

Witajcie!

Jak co tydzień zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem na temat ostatnich wydarzeń w World War 3. Podobnie, jak w minionych tygodniach, także i w tym tygodniu skupiliśmy się na poprawkach do patcha 0.6, wliczając w to stabilizację oraz optymalizację. Każdy dzień pracy zbliża nas do wymarzonej jakości rozgrywki w WW3 – co było i jest naszym najważniejszym celem od momentu rozpoczęcia prac nad projektem.

Wiemy, że wielu z Was może nie uczestniczyć w testach na serwerach PTE, dlatego chcieliśmy wam dać znać że testy idą pełną parą a nowe zmiany i poprawki spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem po stronie graczy, testujących nadchodzący giga-patch. W tym miejscu chcemy podziękować naszym graczom z serwerów PTE za pomoc, aktywność i dzielenie się opiniami z nami na temat aktualizacji, które później trafią na serwery LIVE. Bez Was nie bylibyśmy w tak dokładnym stopniu sprawdzać naszych aktualizacji. Dziękujemy!

JAK WYGLĄDA SMOLEŃSK?

W Raporcie Tygodniowym #3 (który dla zainteresowanych znajduje się TUTAJ) przedstawiliśmy Wam już Smoleńsk i opisaliśmy, jak wygląda mapa, zamieszczając przy okazji także kilka zrzutów z tej mapy. Nic jednak nie przedstawi tego miejsca tak dobrze, jak wideo, więc z ogromną przyjemnością przedstawiamy Smoleńsk Showcase, dostępny poniżej!