Tygodniowy Raport #5 – Dron Helikopter Bojowy – World War 3 – Official Website
Weekly Report

Tygodniowy Raport #5 – Dron Helikopter Bojowy

01/04/2019

Żołnierzu, Baczność!

Ci, którzy śledzą rozwój World War 3, wiedzą, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy koncentrowaliśmy się na poprawkach i ulepszeniach. Wiemy też poprawki nie ekscytują tak, jak nowa zawartość, na którą liczycie. Ostatnio pracujemy nad czymś naprawdę intrygującym, a ten wpis jest po prostu pierwszym z wielu, które dodadzą powiew świeżego powietrza… w tym wypadku dosłownie.

Bez wątpienia Wy, jako społeczność, daliście o sobie znać w kwestii nowych pojazdów latających. Majsterkowaliśmy przy modelu lotu i postanowiliśmy dodać nowy strike, który spełni Wasze oczekiwania i wypełni wcześniej zdominowane przez brzęczące drony niebo.

Przedstawiamy wam nowego drona – Helikopter Bojowy.

Dron został zainspirowany przez MQ-8C Fire Scout z Northrop Grumman – bezzałogowy helikopter zaprojektowany do obsługi operacji Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych. Główne zadania drona to rekonesans, orientacja sytuacyjna, wsparcie przeciwpożarowe i precyzyjne dla sił lądowych, powietrznych oraz morskich. Jego budowa opiera się na cywilnym śmigłowcu przypominającym załogowy pojazd.

W World War 3, helikopter bojowy jest powietrznym odpowiednikiem bezzałogowych pojazdów naziemnych. Zapewnia unikalne możliwości walki i zmusza wroga do szybkiego dostosowania taktyki do nowego zagrożenia. Wykorzystuje przestrzeń na mapach, z której nigdy wcześniej nie korzystano. Jego wyjątkowa zwinność i szybkość pozwalają szybko dotrzeć do celu i siać zniszczenie rakietami lub bombami i odlecieć, nie dając wrogowi szansy na reakcję. Po wezwaniu drona, wróg musi zachować czujność – atak może nastąpić nieoczekiwanie z dowolnej strony.

Duży wybór wyposażenia daje graczowi wiele możliwości podejścia do rozgrywki tym pojazdem: Chcesz używać go jako drona zwiadowczego? Zamontuj w nim kamerę termiczną. Chcesz pomóc swoim kompanom, wspierając ich z powietrza? Dzięki dostępnym apteczkom, amunicji i pakietom wyposażenia staje się najszybszą stacją wsparcia w grze. Zabójcze bomby OFAB w połączeniu z rakietami sprawiają, że idealnie nadaje się do operacji hit & run.

Pomimo doskonałej zwrotności i śmiercionośnego uzbrojenia, dron jest daleki od bycia niezniszczalnym. Jego cienki pancerz czyni go podatnym na wszelkiego rodzaju pociski. Z uwagi na głośne wirniki i spore rozmiary jest bardzo łatwy do zauważenia, dlatego nie zdziw się, gdy szybko przykuje uwagę wroga podczas lotu. Należy również pamiętać o zakłócaczach, ponieważ zbyt długie przebywanie w zakłócanej strefie może doprowadzić do utraty tego wartościowego strike’a. Niemniej jednak, jeśli już zostanie uszkodzony, można go naprawić na standardowej platformie naprawczej, podobnie jak inne pojazdy.

Biorąc pod uwagę możliwości bojowe drona, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć go w akcji.

Do zobaczenia na polu walki i… obserwuj niebo.

Odmaszerować.

Zrzuty do pobrania: https://1drv.ms/f/s!Aozl9Et37qG0qyH0ZiPHls2rgfQo