Raport Tygodniowy #2 – Potrzebujemy waszej pomocy! – World War 3 – Official Website
Weekly Report

Raport Tygodniowy #2 – Potrzebujemy waszej pomocy!

11/03/2019

Żołnierze!

Jesteśmy na rozdrożu. Z jednej strony, wciąż mamy dużo pracy – tak jak mówiliśmy na początku fazy wczesnego dostępu, chcemy ukończyć ten etap w ciągu 12-15 miesięcy. Minęło już prawie pięć miesięcy, więc możemy powiedzieć,  że ⅓ drogi za nami, więc możemy troszkę podsumować naszą pracę:

Dodaliśmy nowy tryb gry (jesteśmy w fazie testów kolejnego), nowe bronie, nowe stroje, nowe pojazdy (włącznie z Combat Heli Drone, czyli bezzałogowym helikopterem bojowym – dostępny w kliencie PTE), trzy nowe mapy TDM, sprawiliśmy, że gra działa dwa razy płynniej oraz ładuję się około 80% szybciej. Naprawiliśmy tysiące błędów oraz awarii związanych z grą, jesteśmy dumni ze zmian które wprowadziliśmy.

To wszystko w dużej mierze dzięki naszej dedykowanej społeczności, jesteśmy na bieżąco z informacjami dostarczanymi przez użytkowników Forum, Discord’a oraz innych mediów społecznościowych, takich jak: Twitter, VK oraz Facebook. Na bieżąco słuchamy i czytamy Wasze opinie oraz sugestie, nawet jeżeli nie mamy czasu, żeby odpowiedzieć, to musicie wiedzieć, że jesteśmy z Wami na bieżąco. Dziękujemy Wam, że jesteście tak oddani i pomagacie nam tworzyć World War 3 we właściwym kierunku.

Gdy dodajesz nowe funkcje do gry, wszystko zaczyna się sypać i powstają nowe problemy – jest to oczywiście częścią gry w wersji wczesnego dostępu i dobrze o tym wiedzieliśmy, ale zauważyliśmy, że nie wszyscy są z tego powodu szczęśliwi. Dlatego, zdecydowaliśmy, aby spytać się Was na czym powinniśmy się teraz skupić?

  1. Zwolnić, naprawić błędy oraz poprawić optymalizację
  2. Pracować szybko i tworzyć niestabilną grę

Pierwszym sposobem zwolnimy z aktualizacjami, ale dzięki temu gra będzie działać stabilnie i niezawodnie nim osiągniemy wersję 1.0.

Drugim sposobem będziemy rozwijać zawartość gry i funkcje tak szybko, jak to możliwe, ale nie da nam to dużo czasu na polerowanie i naprawianie błędów – te będą wykonywane na końcu.

Przygotowaliśmy kilka miejsc w których możesz zagłosować, aby zobaczyć, czego tak naprawde od nas oczekujecie:

 

Twitter: https://twitter.com/ww3thegame/status/1105106314705993730

Facebook: https://www.facebook.com/worldwar3thegame/posts/806370826394119

VKontakte: https://vk.com/ww3ru?w=wall-167086573_46108

Forum: https://forum.worldwar3.com/index.php?/topic/8254-weekly-report-2-we-need-your-help-poll

 

Dodamy wszystkie wyniki razem oraz przedstawimy je w przyszłym raporcie wraz z naszymi przemyśleniami.

I jeszcze jedno, jeśli uważasz, że coś jest ważne i powinno zostać ulepszone lub zmienione, daj nam znać – słuchamy!