Czas oczekiwania dobiegł końca! Nowy Gameplay Trailer i Screenshoty już dostępne. – World War 3 – Official Website
News

Czas oczekiwania dobiegł końca! Nowy Gameplay Trailer i Screenshoty już dostępne.

20/08/2018

Gliwice, Polska (20.08.2018) – The Farm 51 właśnie udostępniło nowy gameplay trailer oraz paczkę screenshotów z nadchodzącego nowoczesnego, militarnego shootera World War 3. Od pierwszej zapowiedzi gry społeczność fanów wyczekiwała zwiastunu prezentującego rozgrywkę. Teraz czas ich oczekiwania się skończył, a my sami nie możemy się doczekać, by poznać opinie graczy.

Ponadto zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby przetestować grę na nasze stoisko na Gamescomie w Kolonii, który odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia 2018. Gra będzie po raz pierwszy zaprezentowana po raz pierwszy otwartej publiczności i każdy zwiedzający na targach będzie mógł zobaczyć osobiście, jak wygląda World War 3 oraz przedstawić członkom zespołu swoje spostrzeżenia. Oprócz samej gry przygotowaliśmy atrakcje i konkursy dla odwiedzających.

Ale na tym nie koniec! The Farm 51 będzie także obecne na targach PAX Seattle w dniach 31 sierpnia – 3 września. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska i spotkania się z developerami.

 

Do zobaczenia w Seattle i w Kolonii! Nie możemy się doczekać, by spotkać się z Wami.

Na koniec z radością ogłaszamy, że zamknięte testy techniczne są tuż za rogiem i niebawem ruszą zapisy. Do usłyszenia żołnierze!

Śledźcie nas na naszych kanałach społecznościowych:

WEBSITE – wszystkie świeże newsy o World War 3  https://worldwar3.com

DISCORD – miejsce gdzie można porozmawiać z developerami i społecznością https://discord.gg/8XHDz55

STEAM – Dodajcie naszą grę na swoją listę życzeń i porozmawiajcie z nami na forach.   https://store.steampowered.com/app/674020/World_War_3/

VK – Uruchomiliśmy kanał na VK, by być bliżej rosyjskiej społeczności. https://vk.com/ww3ru

FACEBOOK – Śledźcie nasz oficjalny Fanpage. Co tydzień udostępniamy świeże info i organizujemy konkursy z nagrodami. https://www.facebook.com/worldwar3thegame/

TWITTER – Śledźcie też nasze tweety na Twitterze. https://twitter.com/ww3thegame

 

Twórz World War 3 razem z nami!

World War 3 tworzone jest przez graczy, którzy dorastali grając w gry FPS. Jako studio niezależne wierzymy, że zdanie społeczności jest kluczowym elementem tworzenia grywalnych i zapadających w pamięć doświadczeń. Chcemy z tego miejsca zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w procesie tworzenia World War 3 i uczynienia z niego gry w którą zawsze chcieliście zagrać!