World War 3 nadchodzi na Steam w 2018 – Announcement Trailer – World War 3 – Official Website
News

World War 3 nadchodzi na Steam w 2018 – Announcement Trailer

29/05/2018

Czas oczekiwania właśnie się zakończył! Dziś ogłaszamy swój najnowszy tytuł z gatunku FPS – World War 3. Gra zostanie wydana na Steam w wersji Early Access jeszcze w 2018 roku.

W World War 3 znajdziemy tryby: Warzone – połączenie bitew piechoty, pojazdów opancerzonych i nowoczesnych dronów; oraz Recon – świeże podejście do trybu battle royale. Nastawienie na współpracę w zespole, obecność narodowych sił zbrojnych, rzeczywiste lokacje, pełna świadomość ciała żołnierza i wszechstronny system personalizacji uzbrojenia umożliwią graczowi doświadczenie autentycznego, współczesnego pola walki. Dodatkowymi czynnikami budującymi autentyzm World War 3 są m.in. realistyczny system balistyczny, zaawansowany system pancerzy oraz dokładne odwzorowanie broni i ekwipunku żołnierzy. Gra powstająca we współpracy z wojskowymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi i konsultantami branży wojskowej  pokazywać będzie konsekwencje każdej bitwy w kontekście globalnej kampanii na strategicznej mapie wojennej.

„Jesteśmy niezmiernie dumni, że po wielu latach pracy, możemy oficjalnie zaprezentować World War 3 graczom z całego świata! Wierzymy że spotka się on z ciepłym przyjęciem wśród fanów sieciowych FPS-ów i miłośników militariów. Nie ustajemy w wysiłkach nad udoskonalaniem projektu, który już wkrótce będziemy tworzyć wspólnie!” – Kamil Bilczyński, dyrektor kreatywny projektu.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego zwiastuna:

Głowne cechy gry

World War 3 to gra, którą cechuje nowe spojrzenie na gry militarne. Współczesny konflikt charakteryzujący się taktyką, technikami i procedurami zainspirowanymi rzeczywistymi walkami zbrojnymi zostaną zaprezentowane w dwóch trybach gry:

  • Tryb Warzone oferuje możliwość dynamicznych, intensywnych walk w bitwach skoncentrowanych na pracy zespołowej piechoty i jednostek pancernych.
  • Tryb Recon zorientowany jest taktycznie, pozwalając graczom na współpracę w małych drużynach zwiadowczych, walczących na własną rękę o przetrwanie i zdobycie wysokiej wartości celów na terytorium wroga.

Wszystkie tryby tworzą spójną rozgrywkę, której celem jest przedstawienie obrazu współczesnych konfliktów zbrojnych.

Więcej szczegółów na temat głównych cech gry znajduja się w Zarysie Gry .

Development oparty na współpracy z graczami

World War 3 tworzone jest przez ludzi wychowanych na grach FPS dumnych ze swojej współpracy z wojskiem i możliwości zaoferowania autentycznego doświadczenia współczesnego pola walki idealnie połączonego z wciągającą rozgrywką. Jako niezależne studio uważamy zaangażowanie społeczności za najważniejszą część procesu tworzenia emocjonującej i niezapomnianej rozgrywki. Dlatego też chcemy zaprosić was, graczy, do wzięcia udziału we wspólnym wysiłku mającym na celu uczynienie World War 3 grą, w którą zawsze chcieliście zagrać.